Skoči na vsebino

U13a uspešno nadaljuje prvenstvo

Še pred povratkom avtobusa iz Koroške, nas je Lovro razveselil z novico, da se u13a ekipa iz Dravograda vrača z dvema zmagama

Turnir v Dravogradu je potekal po načrtih naše ekipe in z odlično igro predvsem v obrambi so naše punce domov prišle neporažene. Tekma proti Dravogradu je v prvem polčasu ponudila napet dvoboj, z malo manj uspešnim napadom, v drugem polčasu pa so naše igralke z delnim izidom 8:0 zlomile nasprotnice in visoko slavile. Malce grenkega priokusa je pustila lažja poškodba Hane Podgoršek, ki pa bo kmalu sanirana.

Druga tekma proti Jelša Šmarje pa ni presenetila in naša ekipa si je priigrala še eno zmago.

Pohvale vsem igralkam za borbeno igro, prav tako pa so se vse vpisale med strelke

Dravograd Koroška : Ježica A 25:60 (7:8, 8:14, 10:14, 0:24)

Barborič, Lazarević 2, Brodnik 6, Hribar 4, Košnik 4, Podgoršek 2, Jukić 12, Klep 6, Zadravec 6, Kalinger 6, Anžur 8, Bucaj 4.

Ježica A : Jelša Šmarje 80:26 (22:10, 26:2, 6:10, 26:4)

Barborič 2, Lazarević 6, Brodnik 6, Hribar 8, Košnik, Podgoršek, Jukić 16, Klep 4, Zadravec 14, Kalinger 10, Anžur 8, Bucaj 4.