Skoči na vsebino

Gostovanje U11B v Dravogradu

ŽKD Maribor : ŽKD Ježica 56:36 (17:17, 16:2, 10:13, 13:4)

Štafetne igre: 9

Strelke: Štrakl, Petkovšek 10 (0:2), Vogrič 5, Hribar, Vidmar 2, Huth Lukšič 4, Klep 6 (0:2), Mihevc, Šmic

Dravograd Koroška : ŽKD Ježica 38:25 (18:9, 8:9, 10:0, 2:7)

Štafetne igre: 6

Strelke: Štrakl 1 (1:2), Petkovšek, Vogrič 3, Hribar 2, Vidmar, Huth Lukšič, Klep 13 (2:4), Mihevc, Šmic

Na gostovanju v Dravogradu so se naše najmlajše najprej pomerile proti nasprotnicam iz Maribora, proti katerim so tekmo začele z enačenim rezultatom po prvi četrtini. Sledila je druga četrtina, kjer so naša dekleta nekoliko popustila in rezultat se je ob polčasu obrnil v prid Štajerkam, ki so ga slednje uspele zadržati do konca tekme. Sledila je druga, povratna tekma proti Dravogradu, ki pa so jo naše najmlajše tokrat veliko bolje odigrale kot na prvem turnirju, žal pa to ni bilo dovolj, da bi zmago odnesle domov. Dekleta so na obeh tekmah prikazale lepo igro, videl se je napredek, kar je najbolj pomembno.

Počitka ni, saj nas naslednji turnir čaka že v nedeljo, 26. marca, ko bodo dekleta gostovala v Mariboru.