Skoči na vsebino

U13: Iz Gorenjske z dvema zmagama

V soboto, 18. 2. 2017 se je v Kranju odvijal tretji turnir tretjega dela prvenstva U13. Domačinke so gostile ekipi iz Vipave in Ježice.

Ljubljančanke so v svoji prvi tekmi moči pomerile z Vipavkami, ki so v Kranj tokrat prispele v popolni postavi. Ježičanke so tekmo začele odločno, kar jim je v kombinaciji z agresivno obrambo in kombinatorne igre v napadu iz minute v minuto prinašalo pozitiven rezultat in končno zasluženo zmago.

ŽKD Ježica : KK Vipava 39:25 (6:2, 8:4, 9:11, 16:8).

V tretji tekmi so si nasproti stale domačinke in Ježičanke. Ljubljančanke so krenile v tekmo polno motivirane in osredotočene ter s tem svojim nasprotnicam, ki so jih pred tednom dni porazile sredi Ljubljane, že v prvi minuti tekme dale vedeti, da jih v Kranju zanima le zmaga!
Igra je hitro stekla in že ob koncu prve četrtine je semafor kazal 5:17! V nadaljevanju so Ježičanke na obeh igralnih polovicah nadaljevale v visokem tempu vse do zadnjega sodniškega piska. Zasluzeno so se veselile visoke zmage, ki predstavlja dober obet pred finalno tekmo mini pokala, ki bo v nedeljo, 26. 2. 2017 proti mestnim rivalkam iz Šiške!

ŽKK Triglav : ŽKD Ježica 23:55 (5:17, 2:18, 6:10, 10:10).