ŽKD Ježica:Athlete Celje B 37:29 (19:10, 2:6, 12:4, 4:9)
Strelke: Tanasijević 4, Benegalija 4, Andolšek 15, Petrovič 2, Keše 2, Korošec 2
Štafetne igre: 8 točk

ŽKD Ježica B:ŽKK Pomurje 24:23 (12:8, 2:5, 8:4, 2:6)
Strelke: Tanasijević 4, Vidmar 2, Hribar (0:2), Petrovič (0:2), Štupica 1 (1:2), Tepina (0:2), Keše 4, Korošec 3 (1:2), Zadravec 2 (0:2)

V nedeljo, 17. aprila, se je v Ljubljani odvil še zadnji turnir drugega dela državnega prvenstva deklic do 11 let, kjer so dekleta B ekipe odigrala dve povratni tekmi proti ekipama iz Celja in Murske Sobote. Naše najmlajše košarkašice so turnir začele s tekmo proti Celjankam, kjer so že v prvi četrtini pokazale veliko borbenosti in agresije v obrambi. Z veliko željo po zmagi so z dobro igro nadaljevale tudi v naslednjih četrtinah ter se na koncu tako zasluženo veselile svoje prve zmage. ledila je tekma proti Pomurkam, s katerimi so bila naša dekleta ves čas zelo izenačena. Nasprotnice so poskrbele za prav napeto tekmo, saj so ves čas lovile rezultat Ježičank, vendar pa se naša dekleta niso vdala in se do konca tekme borila za žogo, kar je na koncu pripomoglo k novi zmagi.

Dekleta si za obe dve zmagi in prikazano igro zaslužijo seveda vse pohvale. Sedaj sledi premor, v mesecu maju pa nas čaka še zadnji del prvenstva, kjer bomo odigrali še zadnje tri turnirje.