Skoči na vsebino

Tudi U15B sezono začele z zmago!

ŽKK Domžale: ŽKD Ježica 57:58 (15:10, 18:20, 16:8, 8:20)

Šutej 6 (0:2), Šturm, Šketa 1 (1:2), Huth Lukšič 14 (1:1), Halilovič 7 (1:3), Radomirović 10 (2:4), Peterlin 6 (2:4), Kraljevič, Koler 2, Krotko 8 (2:4), Šeško Begič 5 (3:6), Prosenik.

Dekleta so prve minute tekme odlično začele. Vendar so nato pobudo prevzele domačinke in prvo četrtino dobile za 5 točk. V drugi četrtini je ekipa Ježice uspela z borbo zmanjšati zaostanek in so ob polčasu zaostajale le tri točke.

Sledila je zelo slaba in nezbrana tretja četrtina , ki so jo Domžalčanke dobile z 8 točkami. Zadnjo četrtino pa so ježiška dekleta prevzela pobudo in nadoknadile razliko 11 točk. Huth Lukšič je zadela dve trojki in ponesla svojo ekipo, ki se je nato začela boriti tako v obrambi, kot v napadu.
Z borbo in željo so Ježičanke uspele, z minimalno razliko, zmagati prvo tekmo v sezoni.

Naslednja tekma je v nedeljo, 2.10.2016 ob 11.45, na Gimnaziji Bežigrad proti Celju.