Skoči na vsebino

Še druga zmaga B ekipe mladink

Mladinke B ekipe so na gostovanju v Vojniku prikazale najboljšo igro v letošnji sezoni. Sicer srečanja niso pričele dobro in domače so povedle z 11:4 ter 16:6, a so Ježičanke z borbeno igro v obrambi in prodorno v napadu do odmora razliko zmanjšale le na dve točki zaostanka. V tretji četrtini sta se strelsko izkazali Tia in Tanaja ter ekipi priigrali pet točk prednosti. V zadnji četrtini pa sta obe ekipi nekoliko padli v obrambi, zato smo na obeh straneh videli veliko število doseženih točk. V zadnji minuti so domače povedle za točko, a sta Tia in Tanaja z zanesljivim izvajanjem prostih metov poskrbeli, da sta točki odšli v Ljubljano. Upajmo, da tokratna predstava Ježičank ne bo bila osamljena.

KK VOJNIK : ŽKD JEŽICA B  69 : 72 (16:10, 19:23, 14:21, 20:18)
Strelke: Petrović A. 6, Petrović T. 20, Milinović 6, Hladnik 18, Koler 2, Gavranić 6, Jeraša 12, Marguč 2.