Skoči na vsebino

Prva zmaga kadetinj B

Ekipa kadetinj B je gostovala v Domžalah. Vknjižile so prvo zmago v letošnji sezoni, a s prikazano igro ne moremo biti zadovoljni.

V sedmi minuti prve četrtine je domača ekipa povedla s tremi točkami razlike. Nato je zadnje tri minute dobro odigrala Anja, dosegla 8 točk zapored in ekipi priborila vodstvo. Tudi v drugi in tretji četrtini igra ni stekla. Ježičanke so bile počasne in nenatančne v napadu ter premalo borbene v obrambi. V tem obdobju je Ježičanke reševala Lena, ki je s svojo borbenostjo popravljala napake Ježičank. Slednje so se v zadnji četrtini le prebudile in z delnim izidom 14:0 odločile zmagovalca. Tekma za hitro pozabo in šolski primer borbenosti kapetanke.

ŽKK DOMŽALE : ŽKD JEŽICA B 42 : 56 (15:18, 9:11, 11:10, 7:17)

Strelke: Kogoj 6, Peterlin, Tešič 5, Halilović 4, Milinović 8, Vilfan 2, Hladnik, Berus 14, Dragar 8, Jeraša 2, Sever, Marguč 7.