Skoči na vsebino

Nova zmaga kadetinj

Ježica A – Vipava 70:34  (17:14, 20:6, 12:6, 21:8)

Tina Strehovec 8, Dunja Novovič 9, Maša Hlebec 6, Ana Tija Nikolič 19, Ada Elizabeta Sok 5,  Aneja Petrovič 2, Hana Zupanc 6,  Tanaja Petrovič 4,  Manca Zupančič, Sara Kastelic 11.

Ježičanke so na domačem parketu odlično pričele in pri rezultatu 12:2 prisilile gostujočega trenerja, da vzame minuto odmora. Gostje so minuto odmora dobro izkoristile, se zbrale in se z protinapadi po ukradeni žogah vrnile v igro, do konca prve četrtine so stopile prednost domačink na vsega tri točke. V drugi četrtini so Ježičanke zaigrale čvrsto v obrambi, v napadu pa bolj odločno in na odmor ob polčasu odšle mirno z sedemnajstimi točkami prednosti. S hitro igro so drugi polčas zlahka nadzorovale rezultat in tekmo zasluženo zmagale z visoko prednostjo.