Skoči na vsebino

Iz Zasavja z ulovljivim zaostankom

Na 1. tekmi 3. kroga mini pokala je bila, na prošnjo domačih (zasedenost dvorane), prva tekma Mini pokala odigrana med tednom. Pomerili sta se ekipi ŠD Felix Zasavje in ŽKD Ježica A.

Srečanje so bolje začele Ljubljančanke (4:7), a so skozi cel preostanek polčasa domačinke z izjemno agresivno igro v obrambi in napadalnim skokom obrnile srečanje v svoj prid in tako do glavnega odmora že vodile za 5 tock (27:22).

V drugem polčasu igra Ljubljančank nikakor ni stekla. Temu je žal pripomogel tudi sodniški kriterij, ki ni bil enak na obeh straneh.

Kljub temu končna razlika šestih točk (44:38) v prid Zagorjank navkljub bledi predstavi Ježičank predstavlja dosegljiv izziv pred povratnim dvobojem, ki bo v Ljubljani v soboto, 17. 12. 2016.

ŠD Felix Zasavje : ŽKD Ježica 44:38 (9:10, 18:12, 11:10, 6:6)