Interna liga krožkov 2015/16

Deklice se s košarko spoznavajo v domačem okolju šole in razrednih prijateljic, svoje znanje pa prikažejo na turnirjih interne lige krožkov, ki skozi celotno sezono poteka pod okriljem društva. Tako je tudi letos ko so za nami že trije tovrstni turnirji.

Prvi TURNIR:

RUMENE : RDEČE 28:11 (8:2, 2:4, 18:5)

Rumene: Zupan Šumljak 2, Tomažin, Litić, Anžur, Lajevec M., Kranjec Varga 6, Korošec 4, Mičić Z., Mičić N., Kusić 4, Erić 2, Petrović 4, Cankar, Fačič 2, Lajevec U. 4.

Rdeče: Grum 2, Kramer, Skeledžija 2, Kastelic, Urgl, Čolarić, Crnkić, Stojimenovska 5, Hvala, Andrejek 2, Kordič, Beričič.

ČRNE : ZELENE  10:37 (0:13, 4:12, 6:12)

Črne: Požarnik 6, Antonič, Vuk, Kalinger, Urbanč, Herič, Petrović, Andoljšek 4, Šalehar, Mirtič, Vranovič, Reberšak, Zadravec, Tekalec.

Zelene: Špasova 2, Papič, Šrbeka 9, Milešović, Mešanović, Brezovšek 4, Linder, Šinko 2, Pachemska 4, Hočevar 2, Kac 2, Krauthaker, Nikolovska 12, Pleško, Igličar, Amza.

BELE : MODRE  26:10 (10:0,10:6, 6:4)

Bele: Debevec 8, Ivanuša 2, Jerman, Jurko, Šhelar, Butinar 4, Bečić, Rovs, Milečić 2, Grohar, Ložinar, Džura, Sagidening, Babič, Kosmač 8, Stvarnik 2.

Modre: Krajnik Kolenc 2, Tanasijević, Mohorčič, Jošt 6, Benegalija 2, Markuš, Nešinovič, Sadar.

SIVE : ORANŽNE 28:10 ( 6:0, 12:6, 10:4)

Sive: Kert Pust 7, Serafima, Kavčič Berlot 2, Jurak 8, Mihelčič, Hribar 2, Vidmar A. 2, Antolin, Tepina 4, Cverk, Hudnik, Štupica, Vidmar R. 2, Zorko.

Oranžne: Vogrič, Bonča, Schweiger, Špunt, Kurent, Pečnik, Rajki 6, Stokanović 4, Beganović, Halilović, Končina, Petkovšek.

DRUGI TURNIR:

BELE : ČRNE 42:18 (22:2, 8:3, 12:13)

Bele: Debevec 12, Ivanuša 4, Butinar 10, Rous 4, Miličić, Babič 4,  Sagidulina, Kosmač 8, Stvarnik, Jerman S., Jerman N., Bonifer, Žoher

Črne: Antonič, Vuk, Kalinger 4, Urbanč, Heric, Petrović 2, Andoljšek 10, Šalehar 2, Reberšak, Zadravec

ORANŽNE : RDEČE 17:12 (3:2, 6:5, 8:5)

Oranžne: Schweiger, Rajki 11, Halilović 4, Petkovšek 2, Grmič, Puklavec

Rdeče: Grum 2, Kramer, Skeledžija, Kastelic, Čolarić 2, Stoimenovska 4,  Andrejek 4, Kordiš, Filipovič, Beričič

ZELENE : MODRE 11:16 (4:4, 3:6, 4:6)

Zelene: Milešović, Linder, Šuster 3, Kac 2, Rankovska 4, Kovačič, Košnik 2

Modre: Tanasijević 4, Jošt 2, Benegalija 6, Markuš, Mašinovič, Koljić 2, Jeramić , Ninić 2

RUMENE : SIVE 8:32 (0:14, 6:12, 2:6)

Rumene: Zupan Šumljak, Anžur 7, Lajevec M., Korošec , Mičić Z., Mičić N., Cankar, Elezi, Kneževič, Petrovič 1

Sive: Serafima, Jurak 10, Hribar 2, Vidmar A., Antolin 8, Tepina, Curk 4, Hudnik, Štupica, Vidmar R., Zorko, Lisjak 2, Keršer 6, Miličič, Košič

TRETJI TURNIR

ZELENE : BELE 14:8 (2:2, 5:2, 7:4)

Bele: Ivanuša, Rous 6, Miličić, Šneler Valentak, Jerman S., Jerman N. 2.

Zelene: Milešović, Linder, Šuster 2, Kac, Rankovska 6, Kovačič, Košnik 1, Zemljič, Hočevar 2, Spasova 1.

MODRE : ČRNE 16:17 (6:6, 4:3, 6:8)

Črne:  Antonič, Kalinger, Vranovič 4, Andoljšek 6, Šalehar, Zadravec 5, Petrović, Muminovič, Križ 2, Šalehar.

Modre: Tanasijević 8, Benegalija, Markuš 1, Mešinovič, Nuhanovič 7, Mirtič, Tekavec, Urbanč. 

RUMENE : ORANŽNE 15:28 (4:10, 2:6, 9:12)

Rumene: Korošec 5, Mičić Z., Mičić N. 2, Cankar, Anžur 8.

Oranžne: Schweiger 2, Rajki 2, Halilović, Petkovšek, Grmič 2, Perko 8, Vogrič, Kramžar 12, Stres, Mahkota, Kodrič, Halilovič 2, Špunt.

SIVE: RDEČE 34:13 (12:6, 16:2, 6:6)

Rdeče: Grum 9, Kramer 2, Kastelic, Čolarić 2, Stojmenovska,  Andrejek, Beričič.

Sive: Balaganskaja, Jurak 14, Hribar, Vidmar A., Antolin, Tepina 2, Curk, Hudnik 2, Štupica, Vidmar R. 4, Zorko, Lisjak 4, Keršer , Miličič 2, Košič, Štrakl, Povšič, Keše 2.