Interna košarkarska liga

Za nami je še predzadnji iz med turnirjev interne lige.

Kljub lepemu vremenu so bile tribune zopet lepo popolnjene, na igriščih pa se je podilo veliko število naših začetnic. Dogajanje na parketu je bilo pestro, na nekaterih dvobojih tudi zelo napeto.

Dobili smo razpored za zadnji turnir, kjer se bodo ekipe borile za končno razvrstitev.

SIVA EKIPA : ZELENA EKIPA 42:15 (10:4, 16:3, 16:8)

Siva ekipa: Nin. Hribar, T. Vug, P.A. Likar, V. Veber, N. Benegalija, B. Pust, A. Vidmar, R. Vidmar, Nik. Hribar, S. Anžur, M. Krenchevski, T.N. Šmic

Zelena ekipa: T. Kokalj, P. Kidrič, E. Hozjan, T. Amza, L. Vrhovac, N. Tesič, A. Mehič, A. Keserovič, K. Brecelnjik, Ž. Pleško, N. Krauthaker, Ajn. Salihovič, Ajd. Salihovič, B. Bergant, Šajnovič, N. Gajič, J Georgeva, A. Tepič, M. Linter, M. Zupančič

ČRNA EKIPA : ORANŽNA EKIPA 28:18 (4:4, 12:8, 12:4)

Črna ekipa: L. Huth, A. Kavčič, Z. Rous, M. Barborič, S. Halilovič, H. Dauti, E. Košuta Robba, M.Cmrekar, E. Fidelšek, N. Klep, E. Arnež, Z. Srdanovič, Z. Mihevc, N. Gnidovec, M. Reberšak, L. Grohan, D. Sivič, L. Mirtič.

Oranžna ekipa: T. Planinc, A. Grčus, B. Kosmač, I. Stres, J. Xi Zhang, K. Borovec, E. Rukave Kralj, T. Vizjak, L. Križan, Sarossy

RUMENA EKIPA : MODRA EKIPA 23:24 (9:12, 0:7, 12:7)

Rumena ekipa: T. Beljak, L.S. Mauka, A. Šišič Lokar, I. Krizmanič, G. Šurbek, A. Mišurič, I. Bučalina, K. Vujlova, Z. Cankar, S. Berič, G. Šurbek, E. Skeledžija, I. Mišolina.

Modra ekipa: L. Sadar, N. Osredkar, N. Tkavc, A. Elezi, D. Sivič, M. Raftl, A. Ristič, K Babič, D. Mešinovič, K. Vasiljevič, L. Grohan, S. Vasiljevič

RDEČA EKIPA : BELA EKIPA 42:5 (17:0, 13:3, 12:2)

Rdeča ekipa: Ž. Stoimenovska, L. Žegn, M. Matevžič, Š. Kralj, Z. Grum, L. Krstič, N. Žejn, K. Rirum, N. Nartnik, A. Stoimenovski, M. Petrnel, K. Kramer

Bela ekipa: I. Vilar, A. Erbežnik, N. Kermelj Kuzman, S. Nagode, B. Paskvale, Š. Bucaj, H.Tomažinčič, V. Stavreva, T. Bassin, M. Lujevec, A. Kalan, K. Lotrič, J. Črnič, T. Pogačnik

 

Zadnji turnir bo v soboto 27. maja, razpored pa tak:

Za 7.mesto ORANŽNA EKIPA : ZELENA EKIPA

Za 5.mesto ČRNA EKIPA : SIVA EKIPA

Za 3.mesto BELA EKIPA : RUMENA EKIPA

FINALE : RDEČA EKIPA : MODRA EKIPA

Med tekmo za 1. mesto bodo potekala še finala v štafetnih tekmah

VABLJENI!

IMG 7227JPG
IMG 7227JPG
Aperture: 5.6Camera: Canon EOS 700DIso: 500Orientation: 1
« 1 of 100 »