Zgodovina rezultatov

Sezona 2015/2016

Članice: 3. mesto (trener: Mojca Markovič) *2. SKL

Mladinke: 8. mesto (trener: Mojca Markovič)

Kadetinje: 2. mesto (trener: Mojca Markovič)

Pionirke: 3. mesto (trener: Miha Kobe)

Mlajše pionirke: 2. mesto (trener: Miha Kobe)

Najmlajše pionirke: 3. mesto (trener: Nika Ilovar)

Pokal mladih: 1. mesto

Sezona 2014/2015

Članice: 2. mesto (trener: Mojca Markovič) *2. SKL

Mladinke: 5. mesto (trener: Mojca Markovič)

Kadetinje: 10. mesto (trener: Miha Kobe)

Pionirke: 7. mesto (trener: Miha Kobe)

Mlajše pionirke: 2. mesto (trener: Bojan Hladnik)

Najmlajše pionirke: 3. mesto (trener: Miha Kobe)

 

Pokal mladih: 1. mesto

Sezona 2013/2014

Članice: 3. mesto (trener: Mojca Markovič) *2. SKL

Mladinke: 7. mesto (trener: Mojca Markovič)

Kadetinje: 6. mesto (trener: Mojca Markovič)

Pionirke: 8. mesto (trener: Miha Kobe)

Mlajše pionirke: 13. mesto (trener: Miha Kobe)

Najmlajše pionirke: 6. mesto (trener: Vesna Djurić)

 

Pokal mladih: 6. mesto

Sezona 2012/2013

Članice: 5. mesto (trener: Mojca Markovič)

Mladinke: 7. mesto (trener: Bojan Hladnik)

Kadetinje: 8. mesto (trener: Bojan Hladnik)

Pionirke: 8. mesto (trener: Miha Kobe)

Mlajše pionirke: 16. mesto (trener: Miha Kobe)

Najmlajše pionirke: 5. mesto (trener: Vesna Djurić)

 

Pokal mladih: 5. mesto

Sezona 2011/2012

Članice: 6. mesto (trener: Mojca Markovič)

Mladinke: 10. mesto (trener: Mojca Markovič)

Kadetinje: 10. mesto (trener: Bojan Jović)

Pionirke: 8. mesto (trener: Bojan Jović)

Mlajše pionirke: 4. mesto (trener: Andrej Petrović)

Najmlajše pionirke: 8. mesto (trener: Bojan Hladnik)

 

Pokal mladih: 2. mesto

Sezona 2010/2011

Članice: 6. mesto (trener: Bojan Hladnik)

Mladinke: 2. mesto (trener: Bojan Hladnik)

Kadetinje: 2. mesto (trener: Bojan Hladnik)

Pionirke: 6. mesto (trener: Elvira Rošič Ključanin)

Mlajše pionirke: 5. mesto (trener: Elvira Rošič Ključanin)

Najmlajše pionirke: 17. mesto (trener: Ljiljana Ivanović)

 

Pokal mladih: 3. mesto

Sezona 2009/2010

Članice: 7. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Mladinke: 3. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 4. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Pionirke: 4. mesto (trener: Nina Rems, Tomaž Bernot)

Mlajše pionirke: 7. mesto (trener: Elvira Rošič Ključanin)
Najmlajše pionirke: 12. mesto (trener: Jana Čander)

 

Pokal mladih: 3. mesto

Sezona 2008/2009

Članice: 5. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Mladinke: 4. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 3. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Pionirke: 2. mesto (trener: Nina Rems)

Mlajše pionirke: 6. mesto (trener: Jana Cander)

 

Pokal mladih: 2. mesto

Sezona 2007/2008

Članice: 4. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Mladinke: 3. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 1. mesto (trener: Natalija Panič)

Pionirke: 4. mesto (trener: Nina Rems)

Mlajše pionirke: 5. mesto (trener: Jana Cander)

 

Pokal mladih: 1. mesto

Sezona 2006/2007

Članice: 5. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Mladinke: 1. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 2. mesto (trener: Natalija Panič)

Pionirke: 9. mesto (trener: Nina Rems)

Mlajše pionirke: 1. mesto (trener: Nina Rems)

Sezona 2005/2006

Članice: 2. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Mladinke: 1. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 4. mesto (trener: Blaž Bergant)

Pionirke: 2. mesto (trener: Natalija Panič)

Mlajše pionirke: 10. mesto (trener: Nina Rems)

Sezona 2004/2005

Članice: 2. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Mladinke: 1. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 8. mesto (trener: Blaž Bergant)

Pionirke: 3. mesto (trener: Natalija Panič)

Mlajše pionirke: 4. mesto (trener: Nina Rems)

Sezona 2003/2004

Članice: 2. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Mladinke: 3. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 4. mesto (trener: Blaž Bergant)

Pionirke: 5. mesto (trener: Natalija Panič)

Mlajše pionirke: 3. mesto (trener: Mitja Kocmur)

Sezona 2002/2003

Članice: 2. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Mladinke: 2. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 13. mesto (trener: Blaž Bergant)

Pionirke: 1. mesto (trener: Blaž Bergant)

Mlajše pionirke: 2. mesto (trener: Natalija Panič)

Sezona 2001/2002

Članice: 1. mesto (trener: Dragomir Bukvić)

Mladinke: 1. mesto (trener: Vlado Velikonja)

Kadetinje: 5. mesto (trener: Sebastjan Žnidaršič)

Pionirke: 10. mesto (trener: Blaž Bergant)

Sezona 2000/2001

Članice: 1. mesto (trener: Dragomir Bukvić)

Mladinke: 1. mesto

Kadetinje: 3. mesto

Pionirke: 4. mesto